0
Masz 0 produktów w twoim koszyku
+48 572 116 353 Pon Ndz : 10:00 - 20:00

Kompetencje

Oddychanie 100%
Zakres pozycji85%
Medytacja95%
Siła80%

Marcelina Kochana

Założycielka Kochana Yoga

Przede Wszystkim i ponad wszystko Mama wspaniałego synka, Leo :). Macierzyństwo nauczyło mnie najwięcej o życiu i o sobie samej. Czasami jest głównym powodem do łez i frustracji a zarazem motywuje, inspiruje i dodaje mi skrzydeł.

Mgr Położnictwa z 9 letnim stażem i z szerokim doświadczeniem na sali porodowej oraz poporodowej w Irlandii. Pracowałam na oddziałach dla kobiet w ciąży wysokiego ryzyka oraz jako położna środowiskowa. Moja rola opiekuna klinicznego na uniwersytecie w Dublinie otworzyła mi drogę do świata akademickiego. Moje naukowe zainteresowania to: połóg, joga w ciąży, karmienie piersią, edukacja okołoporodowa oraz nauka w  warunkach symulacji medycznej.

Instruktorka jogi okołoporodowej. Moja personalna praktyka jogi dała mi przyzwolenie na odczuwanie wszystkich emocji, wzmocniła moje ciało i nauczyła akceptować oraz doceniać, oddychać i żyć pełnym sercem, tu i teraz. Zawodowo, jest to narzędzie, które służy kobietom słuchać ich własnego ciała a zarazem pomaga uwierzyć w ich siłę i moc.

 Poza pracą?

 Kocham góry. Wszystkie, małe i wysokie.

“Kiedyś ktoś mnie zapytał: Dlaczego chodzisz po górach?

Odpowiedziałem, że ludzi można podzielić na dwa rodzaje: na tych, którym nie trzeba tej pasji tłumaczyć i na tych, którym się jej nie wytłumaczy”-Piotr Pustelnik.

Kontakt

Telefon : +48 572 116 353
Email : kochana.yoga@gmail.com