0
Masz 0 produktów w twoim koszyku
+48 572 116 353 Pon Ndz : 10:00 - 20:00

O mnie

Kochana Yoga by Marcelina Kochana

Przede Wszystkim i ponad wszystko Mama wspaniałego synka, Leo :). Macierzyństwo nauczyło mnie najwięcej o życiu i o sobie samej. Czasami jest głównym powodem do łez i frustracji a zarazem motywuje, inspiruje i dodaje mi skrzydeł. 

Mgr Położnictwa z 9 letnim stażem i z szerokim doświadczeniem na sali porodowej oraz poporodowej w Irlandii. Pracowałam na oddziałach dla kobiet w ciąży wysokiego ryzyka oraz jako położna środowiskowa. Moja rola opiekuna klinicznego na uniwersytecie w Dublinie otworzyła mi drogę do świata akademickiego. Moje naukowe zainteresowania to: połóg, joga w ciąży, karmienie piersią, edukacja okołoporodowa oraz nauka w  warunkach symulacji medycznej.

Instruktorka jogi okołoporodowej. Moja personalna praktyka jogi dała mi przyzwolenie na odczuwanie wszystkich emocji, wzmocniła moje ciało i nauczyła akceptować oraz doceniać, oddychać i żyć pełnym sercem, tu i teraz. Zawodowo, jest to narzędzie, które służy kobietom słuchać ich własnego ciała a zarazem pomaga uwierzyć w ich siłę i moc.

 Kocham góry. Wszystkie, małe i wysokie.

“Kiedyś ktoś mnie zapytał: Dlaczego chodzisz po górach?

Odpowiedziałem, że ludzi można podzielić na dwa rodzaje: na tych, którym nie trzeba tej pasji tłumaczyć i na tych, którym się jej nie wytłumaczy”-Piotr Pustelnik.

Marcelina Kochana

Nauczycielka Jogi, Mgr Położnictwa,

Kochana Yoga - zajęcia

Oferujemy szeroki zakres usług dla kobiet w ciąży oraz kobiet w połogu.
0
Rodzajów zajęć
0+
zadowolonych kobiet
0%
Satysfakcji kochanych kobiet
0
Lat doświadczenia